30 augusts, 2012

Otrdienas pirkumi.

      Otrdien devos uz veikaliem, Drogas un Eurokos. Vispirms devos uz Eurokos veikalu, lai apskatītos vai ir jaunā Catrice Cucuba kolekcija, bet par nelaimi nebija, lai nebūtu velti aizgājusi nolēmu sevi iepriecināt ar Catrice lūpu spīdumu. Ilgi stāvēju pie stenda un nevarēju izvēlēties kādu, lai paņem un secināju, ka šis varētu derēt man. 
 
Moisture & Shine, Smoothing lip Gloss.
150 Candyfornication
      Nenožēloju, ka paņēmu, jo mājās nebija neviena lūpu spīduma un nesaprotu kāpēc, jo laikam biju aizmirsusi par to eksistenci. Runājot par pašu produktu: uz lūpām klājas viegli, bez problēmām. Tā konsistence nav lipīga un sķidra, bet tieši tāda kā vajag. Par noturību nevaru neko teikt, jo tas ir individuāli. Priecē arī dizains, jo tas ir samērā vienkāršs, bet patīkams.Cena Ls 3,29.
     Ieguvusi mierinājuma pirkumu es devos uz Drogām, lai apskatītos vai ir jaunā kolekcija, bet šoreiz Essencei nebija par spīti. Domāju, ka neko nepirkšu, bet atkal sāku skatīties uz lūpu spīdumiem un nepagāja ne minūte, kad manās rokās nokļuva Essence XXL shine lipgloss, kas iepakojuma ziņā ir līdzīgs Catrice lūpu spīdumam un arī pārējā ziņā ir līdzīgs Catrice. Vismaz pagaidām man tie patīk vienlīdz labi. Vienīgi būtiska atškirība ir cenā, Essence maksā Ls 1,45.

Ultra shiny lipgloss, moisturising and non-sticky.
01 Pure chic
      Sapratusi, ka gribu arī šo es izdomāju apmest loku ap veikalu, lai apskatītu preču piedāvājumu. Ieraudzīju skropstu atliecēju, kas manā sarakstā jau bija laiciņu, bet nebiju pārliecināta vai man to vajag., tad nu tagad es zināju, ka gribu. Tam bija draudzīga cena, tikai Ls 1,59, tāpēc ilgi nedomāju. Mājās uzreiz izmēģināju un savu funkciju jeb skropstu atliekšanu tas veic labi.

Eyelash curler with black plastic handle
    
      Iepirkšanās drudzis bija mani pārņēmis un es nevarēju nepaņemt vēl kādu nieku. Apstājos pie SUN OZON salvetēm ar pašiedeguma efektu, jo gribējās pamēģināt, kādu efektu tās sniedz. Tās ir paredzētas sejai, kaklam, dekoltē zonai un kājām. Tās pārdod jau komplektā pa divām salvetēm, jo intensīva iedeguma efektam pēc 3 stundām jāizlieto vēl vienu salveti. Cena arī pavisam draudzīga  Ls 0,69, bet es tagad sāku domāt vai tām bija atlaide, laikam bija, bet neesmu droša. 


     Priecīga devos pie kases, lai samaksātu, bet kasiere mani iepriecināja vēl vairāk, jo teica, ka ir akcija un varu ņemt vēl vienu iepakojumu par brīvu. Nezinu, kur tas bija rakstīts vai vienkārši nepamanīju, bet skrēju pakaļ vēl vienam un tagad jau manā īpašumā ir divi iepakojumi. Nezinu, kad testēšu, bet gan jau kādu dienu, kad būs laiks, lai gaidītu tās 3 stundas.

Kopbilde

2 komentāri:

  1. Njā, Latvija reāli bremzē. Es citā valstī jau Cucubas labumus sapirku mēnesi atpakaļ. Nākamnedēļ iešu skatīt vai jaunā kolekcija jau nav klāt, gribu nomēģināt želeju - bronzeri.
    IC

    AtbildētDzēst
  2. Vakar biju Eurokosā un cik sapratu, tad laikam nemaz nebūs tā kolekcija Latvijā, jo kad jautāju man tikai rādīja nagu lakas, ka tās jau esot no jaunās kolekcijas, bet tieši gribējās laineri mint krāsā. :(

    AtbildētDzēst