08 novembris, 2012

Art Soapworks

    Es iemīlējos Liepājā radītajos brīnumos! Tāpēc šodien devos uz Mākslas un amatnieku veikalu "Rozes bode", kas atrodas Teātra ielā 4 (Vecrīgā pie veikala Galerija Centrs). Nebiju vēl izdomājusi, ko ņemšu: COLOR CUBE ZIEPES, ECOCUBE ZIEPES vai VANNAS KUBU. Izvēlējos pamēģināt vannas kubus BLACK CHOCOLATE un SUMMER DEW!
    Mājaslapā ir piesaistošs sauklis: Vannas kubs – tā ir figūru revolūcija tavā vannā! Pietiek bumbot! Turpmāk ej vannā ar KUBU! Sīkums, bet patīkami, ka pat par to ir padomāts :)
Ražotājs: Tumšā šokolāde rosinās skaistas un saldas atmiņas un lutinās Tevi ar savu rūgteno smaržu. Uzmanīgi! Pēc vannas kāds var gribēt Tevi pagaršot! :D
    Vannas kuba sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa un jūras sāls tonizēs un mitrinās Tavu ādu, ļaujot saglabāt tai valgumu.
BLACK CHOCOLATE     Ražoājs: Ienirsti saldajā liepziedu smaržā. Aizver acis un jūti – ir silts vasaras vakars, visapkārt līgana pļava, zied liepas, klusums ... un Tevi pārņem miers un labsajūta.
    Vannas kuba sastāvā esošā vīnogu kauliņu eļļa un jūras sāls tonizēs un mitrinās Tavu ādu, ļaujot saglabāt tai valgumu.
SUMMER DEW 


    Kad būšu izmēģinājusi, tad ziņošu, kā man patika! :) Esmu ļoti lielā sajūsmā par iepakojumiem un tāpēc gribās tos atrādīt no visām pusēm. Vēl tikai pēdējā bildīte.

 
p.s. Paldies Skaistumadienasgramatai, ka iepazīstināja ar šādiem produktiņiem :)

5 komentāri: