04 novembris, 2012

Krāsu flešmobs 1.nedēļa dzeltens - zelta

    Hey, vakar nesanāca uzrakstīt rakstiņu, jo biju visu dienu vērot Monsterparkā ekstrēmo sporta veidu sacensības - Winter Kickoff. Šodiena arī ir diezgan aizņemta, jo arī biju sacensībās, bet šoreiz pati piedalījos - Rīgas atklātajā amatieru čempionātā volejbolā, kas norisinājās Olimpiskajā sporta centrā.  Veicās ļoti labi, jo vinnējām abas spēles, bet tās bija vienas no vājākajām komandām. :)

    Ievads man ir, tāpēc varam ķerties pie lietas jeb krāsas - dzeltens un zelta. Man izrādās nekā daudz dzeltena nav, vienīgi volejbola forma, jo mēs esam cāļi, bet drīz vairs nebūsim, jo pasūtījām jaunas. Vismaz zelta krāsā man ir šādi tādi sīkumiņi, kurus skatieties bildēs... 
 

Spēle Preiļos, esmu pie tīkla lecienā. :)
    Īstenībā interesanti sameklēt lietiņas atbilstoši krāsām, bet man ir maza krāsu daudzveidība, tāpēc nākošajās nedēļās nebūs ko īsti parādīt, bet tas jau nekas, galvenais ir piedalīties un censties. :)
    Ja vēlaties atsevišķu rakstu par kādu produktu, tad droši rakstiet. Un šodien nopirku savu pirmo Colorama nagu laku no Maybelline, kuru var redzēt bildē, par to būs rakstiņš vēlāk.
    p.s. Sīkāka infrmācija par flešmobu My Beauty Blog

5 komentāri:

 1. Atrak gaidu rakstinu par jauno nagu laku! :))Krasa izskatas super...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. jā, šodien laikam būs rakstiņš, bet vēl nezinu, jo drīz uz treniņu. :)

   Dzēst
 2. Foršs gredzentiņš ar ūsām! Kur tādu pirki?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Aliexpress plašumos būs vien tik jāmeklē. :)

   Dzēst
  2. Var atrast līdzīgus daudzos bižutērijas veikalos arī tepat LV :)

   Dzēst