06 janvāris, 2013

Paldies Maybelline!

    Šis raksts jāsāk ar pateicību Maybelline, jo šodien bija lieliska iespēja iegūt savā īpašumā Volum'Express the ROCKET skropstu tušu :) Protams, nācās papūlēties, jo jau 12:00 bija jābūt Alfā. Brīvlaikā diezgan sarežģīti piecelties agri, lai līdz turienei tiktu, bet es to paveicu. Biju viena no tām 100 laimīgajām, kas iemainīja savu veco tušu pret jaunu, kas vēl veikalos nav nopērkama. :) Visu dienu biju starā par to un vēl joprojām esmu, jo tik vienreizēju iespēju piedzīvoju pirmo reizi, ceru, ka ne pēdējo (mājiens Maybelline un citām firmām :D).  


 
Kas birstīti padara tik īpašu?
Birstīte ir patentēta inovācija, kas apvieno stingru kodolu un mīkstus elastomēru sariņus. Tā ir ļoti unikāla – stingrā kodola perimetrs ir ievērojami lielāks nekā parastajām skropstu tušas birstītēm, kas uzklāšanas brīdī nekavējoties ļauj ar tušu pārklāt skropstu visā tās garumā.
Mīkstie elastomēru sariņi novērš tušas kamoliņus un pieķeras skropstai, radot apjomīgu, skaidri iezīmētu skropstu izskatu.

Kā Volum’ Express The Rocket skropstu tušas sastāvs atšķiras no klasisko skropstu tušu sastāviem? 
The Rocket satur gēlu, sastāvdaļu, kas pastiprina sastāva krēmīgo konsistenci un piešķir skropstām apjomu. Sastāvs ir arī absolūti jutīgs, tas nozīmē, ka ar katru vēzienu skropstu tuša cauri skropstām plūst viegli un vienmērīgi no saknēm līdz pat skropstu galiem. Iekļāvām arī plānu kārtiņu veidojošas vielas, kas uzlabo skropstu tušas noturības īpašības – radot ilgnoturīgu rezultātu, kas neizsmērējas un nesabirzt. 

4 komentāri:

 1. Vai, malacis!! :)
  Kā patīk tuša?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Šodien izmēģināju un patīk, tik pie birstītes grūti pierast. Mazliet birst nost, bet vēl kārtīgi jaiztestē, lai dotu gala slēdzienu. :)

   Dzēst
 2. Super, man arī prieks, ka Maybelline piedāvā šādu iespēju. Vismaz man tuša ļoti patīk, cerams, ka nebija pārāk ilgi jāgaida rindā! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja dot par brīvu var pastāvēt, sanāca kādas 25 min. pagaidīt. Ierados ar draudzeni laicīgi, lai nebūtu pašās beigās.

   Dzēst