12 marts, 2013

Essence Lietuvā

     Radās iedvesma pēc laba miega vakara stundā uztaisīt jaunu rakstiņu, lai parādītu, kas šonedēļ rotā manus nadziņus. Pa brīvdienām sanāca ar gadu vecākām meitenēm paciemoties Lietuvas volejbola turnīrā un, protams, iegriezos Eurokosā un Drogās. Ieejot Eurokosā man iemirdzējās acis, jo gan Catrice, gan Essence stendi bija pilni un kārtīgi. Labākais, ka Essences klāsts tur ir tik liels, ka visu produktu izlikšanai ir divi stendi. Stāvēju un skatījos, jo biju apjukusi un tajā pašā laikā bēdīga, ka Latvijā nav viss tas pats. Sev nopirku tikai divas nagu lakas, jo patiešām biju apjukusi. Māsa bija man iedevusi sarakstu ko viņai vajag, sanāca nopirkt trīs vaigu sārtumus no Catrice Siberian call un Essence Hugs & kisses. :)


     Bet tagad parādīšu vienu no nagu lakām, ko Latvijā vēl neesmu manījusi. Tātad tā ir viena no Essence Special effect nagu lakām, kas iepatikās tajā brīdī vislabāk. Kopumā tās ir septiņas, to jau droši vien nopratāt no attēla, kuru atļāvos aizņemties. Kā pamatkrāsu izmantoju Essence Nude glam laku, bet pēc tam special effect laku klāju divās kārtās. :)
 

p.s. Atbraucot no Lietuvas saņēmu novēlotu dzimšanas dienas dāvanu no māsas. Pagaidām varat tikai minēt, kas tas ir, bet varu pateikt priekšā, ka kosmētika tā nav, bet kaut kas ar to saistīts :)   
Bučas! 

3 komentāri:

  1. Catrice vaigu sārtumu toņi ir ļoti skaisti! Bēdīgi, ka pie mums nekā tāda nav..Essence un Catrice stendos nekas nemainās jau vairākus mēnešus ((

    AtbildētDzēst