09 maijs, 2013

Pirkumi.

Heiii!    
     Šodien par spīti karstajam laikam diena ir fantastiska. Nobaudīju kripatiņu kultūras jeb biju uz mūziklu "Pārdotie smiekli". Jāsaka gan, ka bija grūti peslēgties, jo dienas vidū domas šaudās kā nelabais, bet izdevās un patika. :) Vēl paspēju ieskriet šur tur un Drogās. Paķēru dažas lietiņas un te nu es esmu. Nopirku vīlīti ar kuru var nopulēt nagus, jo līdz šim bija tikai parastā. Essences mīļais balzamiņš un acu laineris, kas sola 24h noturību, bet kāda iespēja uz maniem plakstiņiem. Arī sauļošanās krēmiņš, kas ir iedeguma veicinātājs un žurnāls, kas nav tukša pļāpāšana, bet patiešām var uzzināt kaut ko jaunu un aizraujošu. Piemēram, pagājušā mēneša izdevumā bija raksts par Pien un Ceano kosmētikas dibinātājiem.

4 komentāri:

 1. Lasīju to rakstu Forbes. :)
  Es nekad nebūtut iedomājusies, ka divi puiši spēj paveikt tādas lietas. Protams, galvenais ir ideja!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, vislielākais šoks bija par to, ka tieši vīriešiem šī ideja ir radusies, bet nav svarīgi, kuram dzimumam, svarīgi ir panākumi un lieliskā ideja. :)

   Dzēst
  2. Jā, izrādās, ir vīriešu, kuri zina, ko sievietes vēlas :D

   Dzēst
 2. Šī mēneša numura Forbes arī daudz interesantu rakstu. Piemēram, par birojnīcu ļoti turīgiem cilvēkiem, intervija ar cilvēku, kurš stratēģiski iet uz mērķi "es būšu nākamais Krievzemes valdnieks", daudz reklamētā sildošā plaušu dzēriena stāsts un galda spēļu uzstādīšanas bizness. :)

  AtbildētDzēst