10 jūlijs, 2013

TAG: Colours of the Rainbow!

Sveikas! :)
    Man lielie prieki par laikapstākļiem, jo es dievinu saulīti. Vasara tiek izbaudīta pilnā sparā. Pusdienlaikā došos spēlēt pludmales volejbolu
    Iepatikās man Colours of the Rainbow! tags, tāpēc nolēmu arī izveidot rakstiņu.
 Sarkans
 Andrew Barton SOS Dry Shampoo
     Pirmais sausais šampūns, ko esmu mēģinājusi ir Batiste (rakstiņš), bet otrs ir šis Andrew Barton. Jāsaka gan, ka grūti atrast atšķirības, jo smarža abiem ir jauka un matos neatstāj "baltās pārslas". Pēc sausā šampūna lietošanas mati ir salīdzinoši tīri un tos nevajag mazgāt. Man patīk un noteikti iegādāšos vēl, kad beigsies.
Oranžs
Organic Shop, mango and sugar body scrub
     Šo iegādājos pateicoties blogerēm, kuras padalījās ar atsauksmēm savos blogos. No šīs firmas, Organic Shop, jau biju lietojusi arī ķermeņa skrubi. Tas bija sāls skrubis un smarža bija ķīmiska (smaržoja pēc veļas pulvera), tāpēc labās atsauksmes, kas bija lasītas, neattaisnojās. Tomēr tagad biju pārliecināta, ka šim noteikti savas cerības ir jāattasino un tā ir! Šis skrubis ir īsts atklājums ar savu tekstūru un smaržu. Varētu visu dienu pavadīt to smaržojot. Lielais pluss, kas man patīk, ir tas, ka noskrubējoties ķermeņa āda jūtas mitrināta. Tā nav sausa un saberzta, bet ideāla, lai nevajadzētu papildus mitrināt to. :)
Dzeltens 
Dzintara Nomierinošs balzams pēc sauļošanās
     Vecais labais pašmāju Dzintars, kas vasaras sezonā ieņem pirmo vietu. Šo pēc sauļošanās balzamu lietoju jau cik sevi atceros. Tas viegli iesūcas ādā, jūtami atvēsina ādu un smaržo pēc Dzintara ierastās smaržas. Neesmu interesējusies par citiem pēc sauļošanās produktiem, bet man šķiet, ka neviens nespētu aizstāt šo. Dodu 10 no 10 ballēm.
Zaļš
Isana nagu lakas noņēmējs
     ISANA nagu lakas noņemšanā ierindojas pirmajā vietā, bet kas zin, jo vēlos pamēģināt arī tos bundulīšus, kuri aizņem daudz mazāk laika, lai nagu laku noņemtu. Smaržo, protams, pēc acetona, bet ar ziedu pieskārienu.  
 
 Gaiši zils
 MUA tuša ar zilo toni
     Būtu jauka tuša, ja nebūtu sakaltusi ātri, bet negribu no tās vēl šķirties, jo kaut ko vēl izmocīt var. :) Rakstinš šeit! 
 
Tumši zils
Lumene Basic Blue attīrošais gēls sejai
     Vajadzēja kādu attīrošu želeju/gēlu un no Lumenes nekad nebiju neko lietojusi, tāpēc nonācu par labu šim. Patīk vieglā sajūta, ko piešķir šis gēls. Acis parasti notīru ar Loreal pieniņu, bet pārējo ar šo. Attīra maigi un jauki. Neko pielikt, neko atņemt, bet atkārtoti nepirktu tikai tāpēc, ka ir simts un viena želeja, ko vēlos vel izmēģināt.
Violets
Avril Lavigne smaržas Forbidden Rose
     Šīs arī manā smaržu plauktiņā ir salīdzinoši ilgi, bet tā arī līdz galam neesmu tās izlietojusi. Pirmkārt ir žēl un otrkārt jaunas nepirktu, jo smarža it kā apnikusi, bet tajā pašā laikā negribu aizmirst, tāpēc glabāšu vēl kādu laiku.
 
 Ceru, ka patika Colours of the Rainbow tags! :)

3 komentāri: