01 septembris, 2013

Pieķeršanās apaviem!

Sveikas!
     Par spīti lietainajam laikam, mana diena noritēja jauki. Sākšu ar to, ka pamodos pirms modinātāja. Paspēju paskriet un pavingrot pirms lietutiņa, bet vēlāk jau devos lidostas virzienā. Pēc pusgada neredzēšanās, sagaidījām komandas biedreni no Dienvidāfrikas. Eh, tik neviltots prieks par atgriešanos! :) Tomēr tagad sapratu, ka būtu pirms skolas sākuma jāsakārto istaba un atradu vecos Vansiņus. Tie ir savu laiku nokalpojuši godam, bet viņi man ir tik mīļi, ka negribas pat mest ārā. 
Jums arī ir bijis tā, ka negribat atvadīties no apaviem vai apģērba, lai arī apzinaties, ka savu laiku tie ir nokalpojuši?

6 komentāri:

 1. protams! lai arī kedas vai bikses saplīsušas, nespēju izmest ārā, kaut vajadzētu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. un tu viņas glabā vai tomēr atbrīvojies?

   Dzēst
 2. ar apģēbu tā ir retāk, bet ar apaviem bieži. ja tie ir ar savu stāstu un neizskatās kā no miskastes izvikti, bet gan tīri, kārtīgi, bet nedaudz par mazu, un sirds neļauj no tiem tik viegli atteikties, ar cerību ka gan jau ka kādu dienu uzvilkšu, tad kādu brīdi tie pastāv skapī vai uz plaukta istabā, un tad jau uzvar prāts un vainu kādam atdodu, piemēram labdarībai, vai vienkārši izmetu ārā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, ar šiem apaviem man arī labas atmiņas, tāpēc tik žēl mest ārā, bet būs jāsaņemās, jo savu laiku tie patiešām ir nokalpojuši. :)

   Dzēst
 3. Šie apavu foto paši labāki! Parasti, kad nav ko darīt, bet ir fotoaparāts bildēju šos te pašus foto :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vai ne? Pluss man vēl patīk iekļaut nedaudz savu tās diena apģērbu "kompozīcijā". :D

   Dzēst